Gmina Winnica pow. pułtuski, woj. mazowieckie

Urząd Gminy

ul. Pułtuska 25, 06-120 Winnica

tel. 23 691 40 92, faks 23 691 40 25

sekretariat@gminawinnica.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

Bezpłatne szkolenie z zakresu przedsiębiorczości pt: Rozwój przedsiębiorczości na obszarach wiejskich w oparciu o lokalny potencjał

LGD Zielone Mosty Narwi zaprasza do udziału w szkoleniu z zakresu przedsiębiorczości pt. Rozwój przedsiębiorczości na obszarach wiejskich w oparciu o lokalny potencjał. Szkolenie odbędzie się 6 września 2019r. w Karczmie Wielka Lipa (Lipa 40, 06-100 Pułtusk)

W szkoleniu mogą brać udział wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, mające miejsce zamieszkania (zameldowania) na obszarze działania LGD Zielone Mosty Narwi, tj. Gminy: Pokrzywnica, Gzy, Zatory, Świercze, Winnica, Obryte, Pułtusk, Pomiechówek, Nasielsk).

Szkolenie skierowane są do następujących grup docelowych: osoby z grup defaworyzowanych (osoby do 30 roku życia oraz osoby po 50 roku życia), przedsiębiorcy, inni.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Szkolenie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu współpracy „Produkt Lokalny Atrakcją Turystyczną – PLAT - w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” – poddziałania „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego PROW na lata 2014-2020.

Rekrutacja uczestników szkolenia odbywa się w terminie do 04 września 2019r. Zgłoszenia należy dokonać poprzez przesłanie skanu wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiste dostarczenie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego do Biura LGD Zielone Mosty Narwi w Pokrzywnicy, (al. Jana Pawła II 1, 06-121 Pokrzywnica). Regulamin rekrutacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.zielonemostynarwi.pl

Złożenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego oznacza akceptację wszystkich postanowień Regulaminu rekrutacyjnego.

Przyjmowane będą jedynie kompletne, poprawnie wypełnione zgłoszenia opatrzone datą oraz podpisem z imieniem i nazwiskiem kandydata.

Zgłoszenia, które nie zawierają wszystkich wymaganych informacji, załączników i podpisów, nie będą brane pod uwagę.

Każdy kandydat na uczestnika może złożyć tylko jedno zgłoszenie, tylko w jednej kategorii. Kolejne zgłoszenia od tej samej osoby nie będą brane pod uwagę.

Wójt Gminy przyjmuje interesantów w sprawach skarg
i wniosków w każdy poniedziałek od godziny 13.30 do godz. 16.30

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 15.30 do 16.30

Nieodpłatna pomoc prawna w Urzędzie Gminy Winnica, punkt czynny według harmonogramu dostępnego na BIP

Wszystkie należności z tytułu podatków i opłat można wpłacać w kasie Urzędu lub na konto Urzędu Gminy Winnica

54 8226 0008 2002 2000 1270 0001

KONTAKT W PRZYPADKU AWARII

Prezes Zakładu Budżetowego - tel. 500 058 393
Wójt Gminy - tel. 505 158 565

Otwarcie basenu w Winnicy

woprWójt Gminy Winnica informuje, że z dniem 22.06.2019 r. nastąpi otwarcie sezonu letniego na basenie w Winnicy. Basen będzie czynny od 22.06.2019 r. do 18.08.2019 codziennie (także w święta oraz dni wolne od pracy) w godzinach: czerwiec - lipiec od 11.00 do 20.00, sierpień od 11.00 do 19.00. W roku 2019 kompleksową obsługę w zakresie ratownictwa wodnego na basenie odkrytym w Winnicy, ul. Pułtuska 19, 06-120 Winnica, sprawować będzie Pułtuskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z siedzibą w Pułtusku.

Zasady bezpiecznego zachowania nad wodą, w wodzie i na wodzie > pobierz

Poradnik "bezpieczne wakacje" > pobierz

Stawki opłat za korzystanie z basenu w roku 2019 > pobierz

Wynik oceny jakości wody > pobierz